O mně

Petr Maur

„V životě můžeme dosáhnout čehokoliv, máme-li odvahu o tom snít, inteligenci vytvořit realistický plán a vůli dotáhnout tento plán do konce.“

Život

Narodil jsem se v Jaroměři, kde jsem strávil i část svého dětství. Nicméně okolnosti a další souběh událostí přiměl mou rodinu k životu v Praze, kde jsem studoval, nyní zde i žiji a podnikám.

Studium

Vystudoval jsem Českou zemědělskou univerzitu v Praze a během studia jsem absolvoval stáž na HAMK Univerzitě ve Finsku. Zde jsem se podílel na realizaci projektu kogenerační jednotky, přičemž tento projekt velmi nadchl přímo samotného majitele společnosti, kde byl projekt prezentován a dostal jsem zajímavou nabídku na práci právě v této společnosti.

Můj podnikavý duch, odhodlání věci měnit, dravost a adrenalin mě posouvali stále dál a dál, a to až k vedení společnosti AMPM, a.s.

Životní filozofie & volný čas

Celý život se vzdělávám, za součást vzdělávání považuji i cestování, které je mi nejen koníčkem, ale i zdrojem poučení a inspirace. To, co umím a dělám, se snažím směřovat do svého businessu a do dalších investic, ve kterých například podporuji mladé podnikavé lidi s chutí a zajímavými nápady. Zájem o fungování věcí a touha poznávat a porozumět. To jsou, myslím, moje základní vlastnosti.

Ve svém volném čase se rád věnuji adrenalinovým sportům, například potápění a yachtingu.

Současnost

Momentálně řídím již šestým rokem obchod s drahými kovy a chci tímto mimo jiné zajistit pro své klienty finanční nezávislost, bezpečnost investic a jistotu do budoucna.


Fotografie